29 Ocak 2013 Salı

Yeni bir başlangıcın giriş yazısı... Merhaba!

Rekor üstüne rekor kırıp yine bu kadar uzak kalmayı başardım ya, kendime ne demeliyim, bilmiyorum. Bahanem yok. Aslında var; tembellik... Yok aslında o da değil çünkü aslında tembel değilim. Yazmadığım zamanlarda çok şey yaptım, Gamzemi büyüttüm en önemlisi. Allahımın izniyle 2,5 oldu meleğim, ablamız da 8.

Hep der ya büyüklerimiz nasıl büyüdüler anlamadım diye, aynen öyle işte, ben de anlamadım☺. Örgü örmek vazgeçilmezimdi tabi, ördüklerimin kazanca dönüşmesi de beni mutlu eden şeylerden sadece biri...

Etsy'de bir online dükkan açtığımdan bahsetmiştim daha önce.

Geçtiğimiz günlerde birici yılını doldurdu dükkanım ve çok şükür belirlediğim ilk yılda 50 satış hedefime ulaştım:) Gerçi şimdi çok durgun bir dönemdeyiz, satışlar durdu ama olsun, açılacaktır inşallah.

Dükkanımı merak edenler buradan ulaşabilir. Fiyatlar bizim için biraz yüksek ama piyasa bu, yurtdışında el emeği bizimkiyle kıyaslanamayacak kadar değerli...

Sessiz kaldığım zamanlarda beni merak edip, mesaj ve yorumlarla halimi soran arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hepsine tek tek döneceğim inşallah, bu yeni bir başlangıcın giriş yazısıydı... Özlemişim yazmayı:)

2 yorum:

hanife dedi ki...

Bu günlerde örgüye çok merak saldım takipteyim selamlar

şükran çalışkan dedi ki...

teşekkür ederim, hoşgeldin Hanife,
her zaman beklerim...