9 Mart 2015 Pazartesi

Günaydın... / Good morning...


  Çoook güzel, insanın içini mutlulukla dolduran bir bahar sabahından günaydın...
Kışın kasvetine inat bahar öyle güzel gösterdi ki kendini, hiç bir zaman olmadığım kadar hayranım bu yıl bahara. Sanıyorum yaşlanıyorum:) ve yaşlandıkça bana verilen nimetler daha güzel görünüyor gözüme...

  Sabah ev halkından henüz kimse kalkmamışken örgü ve kahve keyfi yapayım dedim. Mutfağın en aydınlık köşesindeki masaya el koydum ve kendime bir geçici çalışma ortamı oluşturdum. Mutfak dediğime bakmayın, en az ortalama bir salon büyüklüğünde olduğu için herkes kendine bir köşe ayırabilir bizim mutfakta:)

 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  
  Good morning from such a beautiful and full of happiness spring morning...
Spring came in a wonderful way persist in winter, I am a ''springlover'' :))) I think I am getting older because of that everything that life brings me looks wonderful...

  I wake up before everyone at home and wanted to have a cup of coffe with my new crochet project. This is my temporary working corner in my kitchen.  

   And that is the project, I love these colors and this pattern. I am sure that you saw lots of crochet baby blankets in this pattern but this time it will a summer top:)
   Ördüğüm, zigzag ya da su dalgası denilen model. Örmesi çok zevkli ve çok hoş oluyor. Genellikle bebek battaniyesi yapılıyor bu modelle ama bence her şeye yakışıyor. Bu gördüğünüz mesela yazlık bir kazak olacak inşallah.

Bu aralar en çok sevdiğim şeylerden biri de bardak altlıkları. Rengarenk... Küçük oldukları için hemen bitiyorlar, canımın sıkılmasına fırsat kalmadan:) Hemen başka bir renkle yeniden başlayabiliyor olmak çok güzel:)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

And my last favorites are crochet coasters, I love them, they are colorful and tiny. Easy and quick to make, they are not boring:) These are flower ones:


  Çiçeklerden 6'yı tamamlayınca, ananas modeline başladım, bir tane yapınca durmak istemeyeceksiniz zaten:)

 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

   After 6 flower ones, I am crocheting pineapple ones now:
Her ne kadar ''kış henüz bitmedi'' deseler de hepinize iyi baharlar...
Sevgiyle...
♥♥♥♥♥

Loves...


Hiç yorum yok: